Malá příručka k našim cenám svatebních šatů

Protože se nás vždy v první řadě ptáte, na kolik takové ušití svatebních šatů vychází, rozhodli jsme se pro Vás vytvořit takový malý orientační ceník. Variant a možností šatů je nespočet, každé šaty jsou totiž originál, proto jsme vybrali jen pár ukázek, které vám snad pomohou se lépe zorientovat v možných variacích a jejich vlivu na konečnou cenu. Výsledná cena se většinou odráží od finálního výběru materiálu, množství vrstev a celkové náročnosti vypracování. Šijeme primárně z hedvábí, bavlněných krajek a toho nejjemnějšího závojového tylu.

Varianta A

Lehké minimalistické svatební šaty volného střihu, často s úpletovým spodním základem. Maximálně pohodlné, takže je pravděpodobně celý den nesundáte.

Cenové rozmezí: 16-22 tisVarianta B

Vypracované minimalistické svatební šaty elegantnějšího stylu. Pohodlné, ale zároveň s lehkou oporou těla. Vrchní část bývá často zpevněná plátnem

Cenové rozmezí: 18-24tis Varianta C

Lehoučké vílí šaty s krajkou a úpletovým spodním základem, který vám zajistí pohodlí po celý večer. Tento typ zpracování doporučujeme spíš nevěstám, které nepotřebují podporu prsou nebo pomoc lehkého korzetu s formováním těla.

Cenové rozmezí: 17-21tis Varianta D

Vypracované krajkové šaty se spodním korzetem. Ne každá slečna si může dovolit vílí šaty bez jakékoliv podpory. Proto se naše korzety snažíme dělat tak, že je na sobě neucítíte ani s pár kosticemi.

Cenové rozmezí: 20-26tis
Varianta E

Vypracované šaty s krajkovou vrchní částí, která je složena a ručně sešita z několika samostatných krajek v jeden celek. Šaty mohou být podloženy pouze tělovou braletkou nebo ušít kompletní spodní část šatů.

Cenové rozmezí: 20-26tisVarianta F

Celokrajkové šaty s vrstvenou sukní. Šaty můžou být jen lehce podšité nebo mít celkový vnitřní korzet. Krajka se často ručně aplikuje a přišívá, aby kopírovala tvar těla. Výslednou cenu často určuje výběr krajky

Cenové rozmezí: od 25tis