Malá příručka k našim cenám svatebních šatů

Protože se nás vždy v první řadě ptáte, na kolik takové ušití svatebních šatů vychází, rozhodli jsme se pro Vás vytvořit takový malý orientační ceník. Variant a možností šatů je nespočet, každé šaty jsou totiž originál, proto jsme vybrali jen pár ukázek, které vám snad pomohou se lépe zorientovat v možných variacích a jejich vlivu na konečnou cenu. Výsledná cena se většinou odráží od finálního výběru materiálu, počtu vrstev sukně a celkové náročnosti vypracování. Šijeme primárně z hedvábí, bavlněných krajek a toho nejjemnějšího závojového tylu. Uvedené ceny jsou včetně použitých materiálů.

MIDI

Svatební šaty v kratší délce pro nevěsty, co rády ukazují kotníky

a nemusí vlečky. Můžou být minimalistické, s krajkovou aplikací
nebo rovnou celokrajkové.


Cenové rozmezí: 15-25tis.


MINIMAL

V jednoduchosti je krása. Svatební šaty bez příkras a zdobení
pro všechny milovnice čistého designu.


Cenové rozmezí: 22-28tis.


DEKOR

Jemné svatební šaty s krajkovým vrškem nebo zdobené jemnou krajkovou aplikací. Dáváme přednost bavlněným krajkám a něžným aplikacím, ale vždy se snažíme najít krajku, která bude ladit s vaší osobností.


Cenové rozmezí: 25-30tis.


SUPERIOR

Vypracované šaty pro náročné nevěsty. Většinou s vnitřním korzetem nebo s náročnou krajkovou aplikací vyžadující hodiny a hodiny ruční práce. Takové šaty jsou kategorie sama pro sebe a stejně tak kalkulace jejich ceny.


Cenové rozmezí: od 30tis.