Kurzy šití

Sako Masterclass

Dvoudenní workshop, kde objevíte tajemství šití dámského saka. Můžete si vybrat ze dvou střihů saka - s klasickou nebo šálovou fazonou. Naučíte se, jak správně podlepit všechny díly, zpracovat rukáv a poradit si s vycpávkou. Připravte se na spoustu ruční práce a propíchané ruce od špendlíků. Naučíme vás naše tipy a triky a pomůžeme vám posunou vaše šicí skills zase o kousek dál. Pro koho je kurz určen? Mírně pokročilí, pokročilí. Pro všechny, kteří mají základní zkušenosti se šitím a ušít košili nebo sukni pro ně není žádný problém. Délka kurzu: 16 hodin   (2x 8hod) Místo konání: Ateliér Bořivojova 114, Praha - Žižkov Naše kurzy jsou hodně individuální - max. kapacita jsou 3 osoby Kurzy probíhají na profesionální šicích strojích - průmyslový šicí stroj JUKI 1-jehla, začátečníci mohou využít kufříkový šicí stroj. Cena kurzu je bez materiálu na výsledný produkt. V dílně však budete mít k dispozici potřebnou galanterii (výztužné materiály, nitě, knoflíky apod.)

5 500,00 Kč

Individuální Masterclass

Naše nabídka vám nestačí nebo máte v hlavě nějaký speciální projekt, ale potřebujete s ním pomoct? Pak je pro vás náš individuální kurz ta správná volba. 8 hodin, kdy vám pomůžeme se vším, co budete potřebovat. Probereme ideu, pomůžeme se střihem či modelací a navrhneme správný postup šití. Naučíme vás naše tipy a triky a pomůžeme vám posunou vaše šicí skills zase o kousek dál. Pro koho je kurz určen? Začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí. Pro všechny, kteří mají základní zkušenosti se šitím. Délka kurzu: 8 hod + online pomoc Místo konání: Ateliér Bořivojova 114, Praha - Žižkov Maximální kapacita - 2 osoby Kurzy probíhají na profesionální šicích strojích - průmyslový šicí stroj JUKI 1-jehla, začátečníci mohou využít kufříkový šicí stroj. Cena kurzu je bez materiálu na výsledný produkt. V dílně však budete mít k dispozici potřebnou galanterii (výztužné materiály, nitě, knoflíky apod.)

2 500,00 Kč

    Módní ilustrace Masterclass

    Měli byste zájem o kurzy módní ilustrace? Vyplňte, prosím, nezávazně náš krátký dotazník. Pomůžete nám tak kurz vytvořit takový, aby vám vyhovoval co nejvíce.